Kursas «Flat & Jib Freestyle»

Kurso «Flat & Jib Freestyle» metu Jus išmoksite stilingai, techniškai ir lengvai atlikinėti bazinius triukus su snieglente! Sužinosite kas yra Flat Freestyle (slydimų, suktukų bei šuolių atlikimas ant šlaito), kas yra Jibbing (slydimai, suktukai ant nestandartinių paviršių).

Po šio kurso Jūs čiuošite snow parke stebindami ir žavėdami visus aplinkinius! Sužinosite teisingą šuolių techniką, išmoksite suktukus bei čiuožti turėklais.
Baigus šį kursą, Jus padedant profesionaliems treneriams, įvertinsite savo čiuožimo lygį. Kiekvienas kurso dalyvis gaus rekomendacijas kaip toliau tobulinti savo čiuožimą.

Registracija ir informacija tel:. +370 620 411 82

Kaina 128 Eur. + ski pasas

Kursas  «Flat & Jib Freestyle» – tai pamokos su profesionaliu Freestyle  instruktoriumi. Jei jaučiate, kad Jums neužtenka tik nučiuožti nuo kalno, o norisi giliau pažinti šuolių bei suktukų techniką , po kurso pereisite į naują, labiau technišką ir profesionalų čiuožimo lygį ir mėgausitės atlikdami naujus triukus. Tokį rezultatą Jums garantuojame, nes mokymo pagrindas – austriška mokymo metodika.

Čia sutiksite naujų draugų, bendraminčių ir tiesiog gerai praleisite laiką. Visą tai Jums dovanos DruSkiSchool profesionalų komanda!

Alexander Badyanov
A Kategorijos Instruktorius
Freestyle instruktorius
Nacionalinės Instruktorių Lygos dėstytojas
Rusijos instruktorių čempionato prizininkas.

Dalyvaukite «Flat & Jib Freestyle» kurse patys ir kvieskite savo draugus ir bendraminčius. Būkite pasiruošę aktyviam poilsiui, kuris taps pačiu geriausiu Jūsų gyvenime!

Programa 2 dienos po 3 valandas:
1 diena. Įvadinė dalis, šiuolaikinio šuolio technikos pagrindai, suktukai ir naujų terminų analizė. Flat freestyle pagrindai (switch, straight jump, ollie, nollie, revert, noseroll, tailroll, nosepress, tailpress, noseslide, tailslide, BS/FS 180°);
Šuoliai nuo tramplyno (straight jump, grabs, FS/BS 180°) ir taisome pagrindines klaidas.

2 diena. Jibbing, čiuožimo per boksus ir vamzdžius technika (fifty-fifty (50/50), tail press, BS boardslide ir klaidų taisymas.
Techninė programa. Asmeniniai patarimai ir rekomendacijos tolesniam čiuožimo tobulinimui.