Kursas «Karvingas-Profi»

Kurso metu išmoksite gražiai, techniškai ir lengvai čiuožti ant slidžių kantų. Po šio kurso leisitės nuo kalno savo čiuožimu žavėdami ir stebindami visus aplinkinius.
Pagrindinis kurso tikslas – išmokti šiuolaikinę čiuožimo techniką – «Karvingą» (tai technika leidžianti čiuožti ant kantų be praslydimo ir neprarandant greičio).
Baigus šį kursą, Jus padedant profesionaliems treneriams, įvertinsite savo slidinėjimo lygį. Kiekvienas kurso dalyvis gaus rekomendacijas kaip toliau tobulinti savo slidinėjimą.

Artimiausias kursas – Vasario 3d. ir vyks visus Vasario mėnesio savaitgalius. Registracija ir informacija tel: +370 620 411 82
Dėmesio! Kursas dėstomas rusų kalba su galimybe išversti į anglų kalbą.
Kurso kaina – 128 eur. + slidinėjimo bilietas.

Kursas «Karvingas-Profi» – tai pamokos su aukščiausią slidinėjimo instruktoriaus kategoriją turinčiu treneriu. Jei jaučiate, kad Jums neužtenka tik nučiuožti nuo kalno, o norisi giliau pažinti slidinėjimo techniką , po kurso pereisite į naują, labiau technišką ir profesionalų slidinėjimo lygį. Tokį rezultatą Jums garantuojame, nes mokymo pagrindas – austriška mokymo metodika. Čia sutiksite naujų draugų, bendraminčių ir tiesiog gerai praleisite laiką. Visą tai Jums dovanos DruSkiSchool profesionalų komanda.
Ron Dalton
«А» kategorijos instruktorius
Instruktorių čempionatų dalyvis

Dalyvaukite šiame kurse patys ir kvieskite savo draugus ir bendraminčius. Būkite pasiruošę aktyviam poilsiui, kuris taps pačiu geriausiu Jūsų gyvenime!

Kurso programa 4 dienos po 2 valandas:

Vasario 3d. 15:30 – 17:30. Apšilimas, dalyvių slidinėjimo įgūdžių demonstravimas, jų technikos vertinimas. Įvadinė dalis, šiuolaikinio kalnų slidinėjimo pagrindai bei naujų terminų analizė.
Vasario 4d. 15:30 – 17:30. Taisyklingos čiuožimo technikos mokymas, nauji techniniai elementai, pagrindinių klaidų taisymas.
Vasario 10d. 15:30 – 17:30. Pirma valanda – čiuožimas ir video filmavimas. Antra valanda – video peržiūra ir klaidų taisymas.
Vasario 11d. 15:30 – 17:30. Techninė programa, klaidų pastebėtų video peržiūros metu taisymas. Technikos testas.