Kursas «Karvingas-Profi»

Kurso metu išmoksite gražiai, techniškai ir lengvai čiuožti ant slidžių kantų. Po šio kurso leisitės nuo kalno savo čiuožimu žavėdami ir stebindami visus aplinkinius.
Pagrindinis kurso tikslas – išmokti šiuolaikinę čiuožimo techniką – «Karvingą» (tai technika leidžianti čiuožti ant kantų be praslydimo ir neprarandant greičio).
Baigus šį kursą, Jus padedant profesionaliems treneriams, įvertinsite savo slidinėjimo lygį. Kiekvienas kurso dalyvis gaus rekomendacijas kaip toliau tobulinti savo slidinėjimą.

Registracija ir informacija tel: +370 620 411 82
Kurso kaina – 128 eur. + slidinėjimo bilietas.

Kursas «Karvingas-Profi» – tai pamokos su aukščiausią slidinėjimo instruktoriaus kategoriją turinčiu treneriu. Jei jaučiate, kad Jums neužtenka tik nučiuožti nuo kalno, o norisi giliau pažinti slidinėjimo techniką , po kurso pereisite į naują, labiau technišką ir profesionalų slidinėjimo lygį. Tokį rezultatą Jums garantuojame, nes mokymo pagrindas – austriška mokymo metodika. Čia sutiksite naujų draugų, bendraminčių ir tiesiog gerai praleisite laiką. Visą tai Jums dovanos DruSkiSchool profesionalų komanda.
Ron Dalton
«А» kategorijos instruktorius
Instruktorių čempionatų dalyvis

Dalyvaukite šiame kurse patys ir kvieskite savo draugus ir bendraminčius. Būkite pasiruošę aktyviam poilsiui, kuris taps pačiu geriausiu Jūsų gyvenime!

Kurso programa 2 dienos po 3 valandas:

1 diena. Apšilimas, dalyvių technikos demonstravimas ir aptarimas. Įvadinė informacija, šiuolaikinio čiuožimo pagrindų įvadas ir nauji terminai. Teisingos čiuožimo technikos supratimas, nauji techniniai elementai ir pagrindinių klaidų taisymas. Video filmavimas.

2 diena. Techninė programa, klaidų pastebėtų video peržiūros metu taisymas. Rekomendacijos tolesniam tobulėjimui.