Metodika

Metodika Druskischool

Kalnų slidinėjimo meistriškumo ir snieglenčių sporto mokykla DruSkiSchool veikia pagal austrišką metodiką – tai nuoseklaus sisteminio mokymo programa, kuri padės išmokti slidinėti kalnų slidėmis ir čiuožti snieglente. Programa grindžiama Austrijoje parengta metodika ir sukurta būtent tam, kad galima būtų greitai, efektyviai ir gražiai išmokti slidinėti. Yra trys sudedamosios sėkmės dalys: metodika, instruktorius ir noras išmokti. Vos per keletą pamokų slidės tampa paklusnios ir ramios, o snieglentė nebando iššokti už trasos ribų.


Kokie yra mokymo lygiai?

Kokie yra mokymo lygiai
Programa yra padalinta į tris pakopas: pradinė, pagrindinė ir ekspertinė. Pirmos dvi pakopos – tai bazinė slidinėjimo technika, vadinamasis „konstruktorius“, iš kurio ilgainiui bus galima sudėti įvairiausias kombinacijas ir išmokti „freeride“ slidinėjimo, sinchroninio slidinėjimo, slidinėjimo sportinėmis trasomis ir t. t.

 


Kodėl DruSkiSchool?
Galbūt, kam nors pasirodys keista, jog kalnų slidinėjimo ir snieglentės nukariavimo paslaptis slypi mūsų galvoje. Tačiau taip ir yra! Norėdami gerai slidinėti, jūs turite suprasti, kaip valdyti kalnų slides bei snieglentę. Kokiu būdu vienas ar kitoks mažas, kartais beveik nematomas judesys arba įrangos apkrovimas gali pakeisti judėjimo trajektoriją. O jeigu pridurti, jog tam tikrame meistriškumo lygyje prasideda rimtas nusileidimo greitis, tampa akivaizdu, kad būtent žinios yra sėkmės garantas.

Kokie yra mūsų instruktoriai?

Kokie yra mūsų instruktoriai
Visų mūsų instruktorių kvalifikacija atitinka tarptautinius standartus, visi jie turi nacionalinių asociacijų – Tarptautinės Instruktorių Asociacijos (ISIA) – narių sertifikatus.

Kokia yra mokymų programa?
Mes parengėme kursų bei meistriškumo pamokų seriją, kurių dėka žmogus gali palaipsniui įsisavinti slidinėjimo techniką. Kiekvienas etapas – tai pilnavertis modulis, apjungiantis tam tikrą įgūdžių visumą.