Instruktoriai

instruktoriai

Visų mūsų instruktorių kvalifikacija atitinka tarptautinius standartus, visi jie turi nacionalinių asociacijų – Tarptautinės Instruktorių Asociacijos (ISIA) – narių sertifikatus.

Kokia turi būti instruktoriaus kvalifikacija?
DruSkiSchool sistema reikalauja ypatingo pasiruošimo – instruktoriaus kvalifikacija turi atitikti tarptautinius standartus. Tam yra dvi priežastys. Visų pirma europietiškas požiūris į kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto mokymąsi reikalauja mokymų efektyvumo, saugumo ir aukštos kokybės. Antra, austriška  metodika, kuri yraDruSkiSchool sistemos pagrindas, reikalauja atitinkamų žinių.

Ką turi mokėti instruktorius?
1. Jis turi mokėti paaiškinti, kam reikia vieno ar kito pratimo.
2. Jis turi mokėti parodyti, kaip teisingai atlikti vieną ar kitą pratimą.
3. Jis turi mokėti pastebėti klaidas ir paaiškinti, kaip jas ištaisyti.
Su tokiu profesionaliu instruktoriumi mokymosi procesas bus lengvas ir smagus (skirtingai nuo sudėtingų sportinių treniruočių).
Geras instruktorius niekada neperkraus jūsų ir visada sustabdys pamoką, pajutęs, kad jūs pavargote.
Tik tikras profesionalas galės jums padovanoti smagų kalnų slidinėjimo ir snieglentės pažinimo procesą.

Ar instruktorius turi būti sportininkas?
Instruktorius gali būti sportininku, bet sportininkas negali būti instruktoriumi – aišku, jeigu jis neturi specialaus instruktoriaus paruošimo. Žinoma, jeigu instruktorius nuolat sportuoja, tai padeda jam greičiau išmokti demonstruoti elementus – ypač jei kalbama apie aukštą slidinėjimo lygį. Mes turime daug instruktorių, kurie nelankė kalnų slidžių ir snieglenčių sporto mokyklų, bet jie yra labai populiarūs tarp klientų ir nuolat laimi įvairius prizus prestižinėse instruktorių varžybose.