Instruktorių kursai

LIETUVOS PROFESIONALIŲ SLIDINĖJIMO IR SNIEGLENČIŲ INSTRUKTORIŲ ASOCIACIJA (LPSIA) – tai yra didžiausia įmonė Baltijos šalyse, užsiimanti kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto profesionalų rengimu. Dirbame instruktoriams, slidinėjimo centrams, treneriams, sportininkams, aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Suteikiame patikimą partnerystę kiekvienam!

Mūsų tikslai.

Profesionalus slidinėjimo ir snieglenčių sporto instruktorių mokymas ir perkvalifikavimas pagal tarptautinius standartus.

Lietuvos instruktorių suvienijimas, pagalba ieškant darbo Lietuvoje ir užsienyje.

Instruktoriaus profesijos populiarinimas ir jos reputacijos visuomenėje didinimas.

Pagalba optimizuojant slidinėjimo centrų veiklą ir efektyviai sprendžiant jų problemas.

Šiuolaikinių slidinėjimo ir snieglenčių mokymo metodų kūrimas pagal tarptautinius ISIA (Tarptautinė slidinėjimo instruktorių asociacija) standartus.

Ryšių  plėtojimas įvairiose šalyse su: kitomis asociacijomis, sporto klubais, mokyklomis. Dalyvavimas forumuose, kongresuose, parodose, konkursuose Lietuvoje ir užsienyje.

Slidinėjimo ir snieglenčių sporto plėtra Lietuvoje. Plataus spektro žmonių įtraukimas į šias sporto šakas, sveikos gyvensenos propagavimas.

Įvairių interesų žmonių  grupių įtraukimas į šias sporto šakas, sveikos gyvensenos propagavimas.

Esame vienintelė organizacija Baltijos šalyse, vykdanti instruktorių mokymo kursus pagal ISIA standartus.

Per 10 savo veiklos metų išugdėme daugiau nei 250 profesionalių instruktorių, kurie jau dirba Italijoje, Šveicarijoje, JAV, Kanadoje, Andoroje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir kitose šalyse.

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ! TAPK PUIKIOS PROFESIONALŲ KOMANDOS DALIMI!